KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235126
nr 1423 5126
R Danford. Signerad, fåglar. Olja på duk, 89x119cm, yttermått inklusive ram: 103x133cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:20:42
500 kr
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr